Logo
7 Лютого 2019, 13:53

Мийний скандал у Франківську: частина поліцейських відмовились від своїх підписів

В Івано-Франківську відбувся брифінг щодо скандалу мийки автомобілів та внутрішньої перевірки в Управлінні патрульної поліції області.

За словами начальника Управління патрульної поліції Івано-Франківської області Олега Костенка, договори на мийку, хімчистку та техобслуговування машин поліцейських були,  послуги теж були надані підприємцем, інформує Типовий Франківськ.

Відзначає, це можна перевірити на Прозорро. Були акти виконаних робіт, департамент переховував кошти виконавцю.

"Бокс мийний справді є та території управління. Ми можемо при необхідності ним скористатися це наша перевага. Наприклад, коли переобирали начальника транспортного відділу, ми мали в цьому перевагу",- відзначив Костенко.

Відтак додав, що послуги з надання мийки у 2018 році були вперше, попередні два роки тендеру не було. У 2018 році вже були талони на мийку працівники транспортного сектору відвозили авто на мийку і контролювали цей процес. 

"На сьогодні проходить перевірка. Але скажу, що половина патрульних уже відмовляються від підписів, і взагалі не знали, що підписують. У 2017 році тендер був на хімчистку авто",- наголошує Костенко.

Загалом згідно з договором, на рік передбачено 348 мийок.

"Ми тут усіх зібрали, щоб не було з цього приводу маніпуляцій. випишви чашку чаю, ч маю честь її помити після себе. Я не бачу в цьому нічого поганого. Я не бачу утруднення в тому, щоб помити автомобіль", - відзначив очільник Нацполіції Івано-Франківської області Володимир Голубош.

Олег Костенко зазначив, що управління не здійснює ніякого тиску на підписантів рапорту з ними зараз спілкуються перевіряючі.

"Я як начальник управління, заявляю, що тиску з особисто мого боку нема. Я не хочу фантазувати хто і для чого. В мене є здогадки, але я не хочу", - резюмував Костенко. 

Тепер внутрішня службова перевірка буде тривати до двох місяців. Якщо буде доведено неправомірність дій, справу передадуть в прокуратуру чи Державне бюро розслідувань.

Схожі Новини