Logo
29 Березня 2019, 19:41

Слідчі передали до суду провадження щодо франківців, які збували наркотики

На Прикарпатті кримінальне провадження щодо збуту наркотичних засобів в особливо великих розмірах спрямовано слідчими до суду.

Йдеться про трьох підозрюваних, віком 21, 23 та 24 років, мешканців Івано-Франківська. Вони виготовляли та збували наркотичні засоби в особливо великих розмірах на території обласного центру, повідомляє поліція Івано-Франківщини.

Далі з матеріалів провадження: 

Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області (детективами) під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області завершено досудове розслідування з направленням до суду обвинувального акта у кримінальному провадженні за фактами збуту наркотичних засобів в особливо великих розмірах за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинені ОЗГ, в особливо великих розмірах) ККУ.

Також проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що з квітня 2018 року підозрювані, діючи в складі ОЗГ, незаконно виготовляли психотропну речовину «амфетамін» в особливо великих розмірах та збували місцевим мешканцям.

Злочинців було затримано в порядку ст. 208 КПК України, судом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави. Накладено арешт на майно підозрюваних на суму 160 000 гривень.

 

Схожі Новини