Logo
6 Травня 2019, 19:42
Теги: фестиваль

"UnderHill" на Прикарпатті вражатиме європейськими виконавцями та авіашоу

Івано-Франківськ та Прикарпаття перебуває у вирі подій: так, зовсім скоро мешканців та гостей області розважатиме й тішитиме міжнародний музичний фестиваль "UnderHill music festival".

Уже 15-16 червня у селі Підгір’я на фесті "UnderHill" можна буде насолоджуватися неймовірними, запальними та драйвовими концертами, виступами  гарячих та відомих виконавців, а також наздзвичайним авіашоу.

Про це на повідомляють на сайті фестивалю "UnderHill music festival", пише Типовий Франківськ.  

На грандіозній події цілодобово, в режимі нон-стоп працюватимуть три сцени: UnderDay, UnderNigth та UnderGround.

На них виступатимуть популярні українські та європейські виконавці. Зокрема співатимуть "Бумбокс", "Друга ріка", "С.К.А.Й", Арсен Мірзоян, "Скрябін&Yurcash", "Беz обмежень", Оля Полякова, Дзідзьо, "Mozgi", виступатимуть "Patrick Oushen", "Ferry Corsten", "Artbat", "Гурт [O]", "Yuko" та інші. 

Для того, щоб усі гості фесту помістилися, будуть облаштовані три великі танцювальні майданчики.

Також на території будуть розташовані лаунж-зони, арт-зони з картинами відомих художників та архітектурними творіннями, а для кінолюбителів оргнанізують кінопокази.

Гостей фестивалю вражатимуть авіашоу, нічним 3D-маппінгом, піротехнічними шоу, польотами на літаках та унікальним шоу парашутистів.

"Цього року фестиваль радуватиме новими цікавими сюрпризами! Серед приємних бонусів — можливість потрапити на фестиваль безкоштовно. Сміливці, які потраплять на територію фестивалю з неба, зможуть залишитися на цій масштабній музичній тусовці!" - пишуть організатори.

Для відвідувачів організують кемпінг із інфраструкторою, фудкорти, паркінг, регулярні маршрути, можливість заряджати мобільні пристрої. Працюватиме охорона території та екстрені служби.

 

Схожі Новини