Logo

5 Лютого 2019, 16:34

На Франківщині розмитнили понад дві тисячі "євроблях"

З 25 листопада, після внесення змін у податкове та митне законодавство щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації у митному режимі «імпорт» митники оформили 6 056 транспортних засобів громадян.

Як повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС, із загальної кількості розмитнених транспортних засобів, майже 2,3 тисячі автомобілів становлять так звані «євробляхи».

Вони були ввезені на митну територію України у період з 1 січня 2015 року та поміщені в митні режими «транзит» або «тимчасове ввезення».

За результатами митного оформлення легкових транспортних засобів, які ввозяться громадянами на митну територію України, до державного бюджету спрямовано понад 377 мільйонів гривень митних платежів.

Варто пам'ятати, що протягом 90 календарних днів з дня набуття чинності Закону України про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, крім електромобілів, до акцизного податку при розмитнені автомобілів застосовується коефіцієнт 0,5.

Термін дії пільгового періоду застосування зниженої ставки акцизного податку завершується – 22 лютого 2019 року. Після цього часу власники таких автомобілів будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою.