Logo
27 Липня 2019, 19:54
Теги: фестиваль

На гуцульському карнавалі пригощатимуть карпатським афродизіаком

З 27 по 29 липня у курортному Яремчі Івано-Франківської області вкотре відзначатимуть День міста.

Традиційно народження одного з найкращих курортів Прикарпаття відзначають міжнародним гуцульським фестивалем, пише Високий замок.

Цього року організатори свята приємно здивують гостей зі всієї України та багатьох країн світу першим відкритим гуцульським карнавалом, де візьмуть участь понад три десятка карнавальних платформ. Кожна з платформ буде представлена місцевими аграріями, фермерами, виробниками еко-продукції, народними майстрами та ремісниками, дизайнерами одягу та аксесуарів, туристичними агенціями, місцевими готелями, ресторанами та музейними комплексами…

Гостей та учасників фестивалю гостинно прийматиме незмінний партнер Дня міста Яремча — Romantik Spa Hotel, що у Яремчі. Фантазію та розмір платформи у рамках карнавалу організатори не обмежують. Єдина умова — платформа має містити елементи гуцульської культури, побуту, традицій та ремесел. Найкращу визначать за допомогою онлайн голосування. За перше місце передбачена грошова винагорода.

27 та 28 липня у Яремчі відбудеться шопінг для поціновувачів автентичних карпатських речей. На ярмарку місцевих товарів та продуктів заплановані чисельні майстер-класи, дегустації традиційних гуцульських страв, відвідини садиб та культурних центрів. Будуть представлені різноманітні види народного мистецтва — розпис на склі, різблярство, лозоплетіння, вишивка, ткацтво, кузня, гончарство та художній розпис кераміки…

Гуцули вміють не лише добре розважати, а й смачно пригощати. На фестивалі приготують велетенський казан карпатської грибної юшки (знавці називають цей смаколик хорошим афродизіаком). Юшку зварять з білих лісових карпатських грибів за традиційним гуцульськими рецептом. Скуштувати місцеву фірмову страву зможуть всі охочі безкоштовно.

 

«Гуцульський фестиваль — одна з візитних карток Карпат, — сказав „ВЗ“ співорганізатор фестивалю, власник готелю, ресторатор у Яремчі Іван Гаврон. — Усі етно-фестивалі роблять грандіозну справу — об’єднують нас як націю, як народ. Приїжджайте до нас! Ми нікого не залишимо голодними. Нікого не залишимо без пісні, веселощів та розваг».

 

Схожі Новини