Logo

20 Серпня 2015, 09:00

На Івано-Франківщині четверо посадовців Держкомзему затримали на хабарі (ВІДЕО)

Правоохоронці задокументували одержання групою прикарпатських держслужбовців та посадових осіб органу самоврядування 3 тисяч доларів США та 10 тисяч гривень за сприяння у виготовленні документів для надання місцевому жителеві у приватну власність земельної ділянки.

хабар

Встановлено, що група осіб у складі першого заступника начальника Головного управління Держземагентства в області, заступника начальника відділу Держземагентства одного із населених пунктів, сільського голови та секретаря ради вимагали неправомірну вигоду в розмірі 10 тис дол США за сприяння у наданні у приватну власність земельної ділянки площею 0,8 га для ведення особистого господарства.

В подальшому, корисливі посадовці отримали від потерпілого перший транш неправомірної вигоди в розмірі 3 тис дол США та 10 тис грн, який розподілили між собою та видали розпорядження про дозвіл на виготовлення проектної документації на земельну ділянку.

Завдяки злагодженим, професійним та скоординованим діям правоохоронців хабарників затримано «на гарячому», вилучено предмети неправомірної вигоди. 4 осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України проводиться слідчим відділом прокуратури Івано-Франківської області.

https://youtu.be/VF-eTozHRPI