Logo
30 Січня 2015, 09:15

На Івано-Франківщині «на гарячому» затримали сутенерку (ФОТО)

Втягнення дівчат, в тому числі неповнолітніх, у заняття проституцією та здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, інкримінують 24-річній мешканці Калуського району.

сут1

Про це повідомляють в секторі зв’язків з громадськістю УМВС Українив Івано-Франківській області.

За словами заступника начальника Управління – начальника кримінальної міліції УМВС України в Івано-Франківській області полковника міліції Володимира Марчука, працівники сектору боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, обласного управління міліції мають підстави вважати цю особу причетною до організації надання платних інтимних послуг іншими особами жіночої статі на території кількох районів Прикарпаття. Правоохоронці, зокрема, зафіксували сутенерські дії затриманої напередодні жінки щодо двох неповнолітніх дівчат.

Днями в місті Калуші жінку затримали, щойно вона отримала гроші за наперед сплановану кримінальну оборудку. Калушанка ще наприкінці минулого року пообіцяла влаштувати 20-річну колишню знайому на роботу офіціанткою в один з прикарпатських туристичних комплексів. Безробітна дівчина радо пристала на таку пропозицію, тим більше, що йшлося про безоплатне проживання за місцем роботи. Вона навіть не підозрювала, що «добродійка» у такий спосіб планувала віддати її у сексуальне рабство на три місяці, отримавши за це винагороду – 10 тисяч гривень.

Наміри сутенерки були майже реалізовані, однак щойно її підопічна сіла в автомобіль «покупця», а сама вона отримала названу суму, як опинилася в руках правоохоронців.

Фігурантці кримінального провадження, розпочатого щодо цієї жінки за ч.2 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) та ч.3 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України, загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

Доречно зауважити, що вона раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за неналежне виховання дитини. Наразі вирішується питання про обрання їй міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

сут2

сут3