Logo
25 Березня 2015, 10:01

На Івано-Франківщині підвищено граничний тариф на перевезення пасажирів автобусами

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук підписав розпорядження «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні», згідно якого зростає вартість проїзду.

буси

«Граничний тариф на перевезення пасажирів автобусами, що працюють  у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні встановлюється у розмірі 0,35 грн за виконання одного пасажиро-кілометра без врахування податку на додану вартість, страхового та станційного зборів», – йдеться у документі.

Причина зростання вартості проїзду - звернення автотранспортних підприємств та підприємців-перевізників області та подорожчання вартості паливо-мастильних матеріалів.

«Вартість проїзду пасажирів автобусами приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутів встановлюється за тарифними зонами, відповідно до п ункту 2 наказу М іністерства тра нспорту та з в ’язку України», – зазначається у ропорядженні. Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

Схожі Новини