Logo

24 Жовтня 2014, 19:24

На Івано-Франківщині почалася люстрація чиновників

Внаслідок прийнятого Закону України «Про очищення влади» (Закон про люстрацію) в Івано-Франківській ОДА звільнено перших посадовців.

люстрація

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про звільнення із займаних посад директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Василя Сеніва, директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василя Бруса та заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Григорія Івасишина.

Крім цього, в обласну прокуратуру прийшов наказ Генпрокурора Віталія Яреми про звільнення двох високих працівників прокуратури в Івано-Франківській області. Зокрема, без роботи залишилися прокурор Галицького району Андрій Фігель та прокурор Коломийської міжрайонної прокуратури Іван Витрикуш.

Нагадаємо, 9 жовтня президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про очищення влади», який визначає засади проведення перевірки державних службовців та прирівняних до них осіб, посадових осіб органів місцевого самоврядування. Метою прийняття закону було прагнення відновлення довіри до органів влади та створення умов для розбудови якісно нової системи державної влади згідно європейських стандартів.