Logo
11 Березня 2015, 13:51

На Івано-Франківщині три дороги державного значення відремонтують в рамках проекту «Єврокарпатська ініціатива»

В рамках проекту «Єврокарпатська ініціатива» заплановано ремонт трьох доріг державного значення, які проходять через територію Івано-Франківській області. Депутати від Прикарпаття змогли залучити для їх ремонту 700 млн. гривен. 

ремонт

Про це під час наради повідомив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

За його словами, в рамках проекту відремонтують дві дороги національного значення Мукачево-Львів та Стрий-Мамалига. А також дорога регіонального значення Татарів-Кам'янець-Подільський.

«Як ми себе зарекомендуємо, як дивляться на нас партнери по напрямку розвитку Єврокарпатської ініціативи, так ми і крокуватимемо вперед. Дороги будуть. Без доріг ми приречені на деградацію, а не на розвиток. Гроші, які ми вкладаємо у дороги — це розвиток не тільки туризму і економіки, але й свідомості усіх нас», – каже Олег Гончарук.

Як зазначалося на нараді, з 700 мільйонів гривень, виділених на дороги для західних областей, 400 –  потратять на ремонт доріг Івано-Франківщини.

Варто нагадати, що 2 березня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", відповідно до якого з Фонду капітальних видатків виділено значні кошти на дороги Івано-Франківщини.