Logo
10 Грудня 2014, 11:57

На Івано-Франківщині в'язні отримали доступ до Інтернету (ФОТО)

Засуджені установ виконання покарань (Коломийська виправна колонія № 41, Галицька виправна колонія № 128, Долинський виправний центр № 118) та Івано-Франківського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби в області мають доступ до всесвітньої мережі Інтернет.

нет

“Це стало можливим,- зазначає начальник управління пенітенціарної служби області Володимир Павлів, – завдяки прийнятому Закону України “Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів”. Обмеження стосуються доступу до електронної пошти, соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість. Завдяки таким нововведенням засуджені мають можливість отримати інформацію про останні події, які відбуваються в Україні та світі. Кожний засуджений також може вільно ознайомлюватися та вивчати останні нововведення нормативно-правових актів, які стосуються порядку відбування покарання, застосування пільг та заохочувальних норм”.

Однак, користуватися доступом до Інтернету можливе за умови оплати послуги з особистих коштів засуджених. Варто зазначити, що правом доступу до інтернет-мереж також можуть користуватися засуджені до довічного позбавлення волі.

нет2

нет1

нет3

Бліц-Інфо

Схожі Новини