Logo
2 Грудня 2014, 19:19

На Івано-Франківщині запроваджено спеціальні графіки аварійних вимкнень електроенергії

НЕК «Укренерго» запровадило спеціальні графіки аварійних вимкнень електроенергії для Івано-Франківської області. Прикарпатських енергетиків зобов’язали відключити 43 МВт потужності, що втричі більше від попередньої вимоги -17,6 МВт .

лапмока

Про це повідомляють в прес-службі «Прикарпаттяобленерго» Станом на 17.30. без світла перебуває Коломия, частково Надвірна, Яремчанська зона у напрямку до Делятина, Коломийський район та частково Тлумацький район.

Спеціальні графіки аварійних вимкнень застосовуються у критичних ситуаціях для збереження цілісності єдиної енергосистеми та передбачають вимкнення ліній 35-110 кВ.

Тривалість вимкнення – до двох годин. Вимкнення відбуваються почергово. На жаль, обленерго не може передбачити, яких саме споживачів вимикатимуть наступними, вказівку про вимкнення тих чи інших ліній дає диспетчер НЕК «Укренерго».

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів з проханням не користуватися ліфтами, для того, щоб не стати заручниками вимкнення електроенергії. Також у енергокомпанії наголошують на необхідності ретельно перевіряти котли та електроприлади після вимкнення електроенергії, щоб уникнути небезпечних ситуацій.