Logo
3 Січня 2015, 18:22

На Івано-Франківщину приїхали святкувати Різдво діти зі Сходу України (ФОТО)

Сьогодні, 3 січня, спецпотягом «Краматорськ-Івано-Франківськ» на Прикарпаття прибуло півтисячі дітей з Донецької та Луганської областей у рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах».

8

На пероні івано-франківського вокзалу гостей зустрічало керівництво області та представники районі та сіл, куди відразу по прибуттю відправилися діти. Прийняти їх виявили бажання сім’ї з Яремче, Надвірної, Городенківщини, Косівщини та інших районів Івано-Франківщини.

Разом із місцевими мешканцями з 3 по 10 січня діти святкуватимуть Різдво Христове, відпочиватимуть, ознайомляться з притаманними нашому регіону національними традиціями.

«Ми пропонуємо дітям разом зустріти Різдво, познайомитися із місцевими звичаями, пробачити різноманітні мистецькі заходи. Плануємо також зробити для діток конценрт в Івано-Франківську. Родзинкою цієї благодійної акції є те, що дітки будуть мешкати в звичайних пересічних сім`ях. Тобто, всі хто мав бажання зголосилися взяти дитину в сім`ю. До речі, бажаючих було більше, ніж приїхало дітей», – зазначив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

Для дітей зі Сходу України приготували цілий комплекс заходів. Їх познайомлять з традиціями святкування Різдва на Прикарпатті, навчать співати колядки. Також діти відвідають Національний Карпатський природній парк, визначні місця та музеї, а також побачать туристичний комплекс «Буковель».

«Проведемо для дітей спортивні змагання, конкурси, катання на санах. Дай Боже, щоб ще було троха снігу. Звичайно, особливою має бути Свята вечеря і Різдво. Там, де проживав колись Роман Шухевич плануємо провести для дітей повчальну святочну академію», – розповів представник села Тишківці.

Самі ж діти сповнені ентузіазму та в очікуванні позитивних емоцій. Кажуть, що  їхати на Прикарпаття зовсім не боялися. Хочуть познайомитися з нашими звичаями та, нарешті, відпочити від звуків пострілів.

22

1

2

3

5

6

7

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21