Logo
29 Травня 2019, 08:29
Теги: негода

На Калущині негода повалила близько десятка дерев та затопила господарства

Вчора, 28 травня, підрозділи У ДСНС в області, спільно з комунальними організаціями, здійснили 8 виїздів для надання допомоги населенню по ліквідації наслідків негоди.

Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Вони відкачали 3444 м.куб. води з підтоплених територій, а саме: в місті Калуш на вулицях Курилоса, Чорновола, Івано-Франківська, Дорошенка; в Надвірнянському районі село Молодьків; Івано-Франківська МР, с. Вовчинці вул. Шевченка; Богородчанський район, с. Старі Богородчани; смт. Солотвино та с. Марково. Залучено 24 чол. о/с, 8 од. тех. 4 МП, з них від УДСНС 23 чол. о/с, 7 од. тех. 3 МП.

Вчора, 28 травня, о 16.45 год. в місті Калуш, на вулиці Івано-Франківська надавали допомогу по розрізанню дерева, яке впало на автомобіль. Потерпілих немає.

Також о 21.29 год. в Калуші, на тій же ж вулиці Івано-Франківська надавали допомогу по розрізанню дерева, яке впало на проїжджу частину дороги чим частково перекрито рух транспорту. Потерпілих немає.

О 22.12 год. Калуський р-н, між с. Копанки та с. Добротів. Надання допомоги по розрізанню 5 дерев, які були поваленні в наслідок пориву вітру на проїжджу частину дороги чим частково перекрито рух транспорту. Потерпілих немає.

О 23.45 год. Калуський р-н, с. Дубовиця. Надання допомоги по розрізанню  дерева, яке було повалено в наслідок пориву вітру на проїжджу частину дороги чим частково перекрито рух транспорту. Потерпілих немає.