Logo
29 Травня 2019, 10:40
Теги: капремонт

На капремонт дахів п’яти будинків у Калуші виділили додаткову суму

Минулого тижня Калуська міська рада внесла зміни до бюджету міста на поточний рік. Переглянули і видатки бюджету розвитку.

У розвиток комунальної галузі місто щороку вкладає левову частку свого бюджету розвитку. Якщо в 2017 році через управління житлово-комунального господарства було профінансовано проектів більш ніж на 23 млн гривень, у 2018 році понад 30 млн гривень, то на цей рік було заплановано освоїти понад 27 млн гривень.

Ця сума за останнім рішенням міської ради зросла на понад 2 млн гривень і фактично сягнула минулорічних показників – 29,8 млн гривень. З них понад 19 млн гривень – капіталовкладення у житловий фонд міста, інформують "Вікна".

Зокрема, міська рада збільшила фінансування капітального ремонту покрівель. Так на початку року планувалося відремонтувати покрівлі у 14-ти житлових будинках сумарно на понад 4,2 млн гривень. За останнім рішенням, з трьох будинків зняли понад 160 тис. гривень (капремонт вийшов трохи дешевшим), натомість перелік будинків, де цього року капітально відремонтують покрівлю поповнився п’ятьма будинками, а фінансування зросло до 6,5 млн гривень.

Зокрема, додали такі будинки: вул. Малицької, 1 (510 тис. гривень), вул. Молодіжна, 5 (285 тис. гривень) і 9 (625 тис. гривень), вул. Б. Хмельницького, 11 (525 тис. гривень) і вул. Хіміків, 22 (500 тис. гривень). На початку року капітальний ремонт покрівель тут не планували, однак після проливних дощів на початку минулого тижня потекли покрівлі там, де не очікувалося. До переліку, як ішлося на сесії, включили найбільш проблемні покрівлі.

Під час дощів потекла покрівля і в десятому ліцеї. На початку року в бюджеті розвитку було передбачено 300 тис. гривень на капремонт приміщень цього начального закладу. Міська рада цю суму зняла, натомість, на капремонт покрівлі та системи опалення ліцею №10 додали 780 тис. гривень.