Logo
10 Травня 2019, 21:16
Теги: кошти

Для Коломийської дитлікарні збирають гроші на нові ліжечка

На Українській Біржі Благодійності йде збір коштів на 10 нових ліжок та матраців для Коломийської дитячої лікарні.

Для кожної мами найголовніше – здоров’я дитини. Та коли її дитина трохи прихворіє, вона зразу мчить до лікарні. Та чи можна лікувати найріднішу кровинку в таких умовах?

Про це пише Коломия Сьогодні, пише Типовий Франківськ.

Бюджет держави на придбання нових меблів чи обладнання дуже скромний, та що там казати – не завжди й ліки є в наявності.

Половина пацієнтів, які потрапляють до Коломийської дитячої лікарні, це діти із багатодітних, кризових та малозабезпечених сімей, а також напівсироти. Тобто це та категорія населення, яка і так живе не в найкращих умовах. Але коли такі діти потрапляють в лікарню, ситуація стає ще більш плачевною.

Педіатрія знаходиться на 3 поверсі дитячої лікарні. Сьогодні у відділенні роблять ремонт. Для покращення умов перебування пацієнтів, у відділенні зробили додатково ще п’ять палат, всередині яких є туалет. Коштів, які виділила держава, вистачає лише на ремонт, але і тут не обійшлося без меценатів.

”Ми хочемо відкрити педіатрію як нове, сучасне та комфортне перебування для батьків та їхніх дітей під час недуги.Для нас важливим є оновлення меблів, адже їх не міняли ще з Радянського Союзу, тільки підремонтовували. Зараз у палатах ліжка з пружинами, які прогинаються, матраци старі та не підлягають використанню. Наші діти такого не заслуговують”, – каже головний лікар дитячої лікарні Олег Токарчук.

Для покращення умов потрібно замінити біля 70-ти ліжок, вартість одного сягає близько 5-ти тисяч гривень. Це без урахування матраців і тумбочок, які також потребують оновлення. Лікарі та небайдужі батьки роблять все можливе, але таку суму зібрати поки не в змозі. Саме тому звертаються та просять Вашої допомоги.

Залишилося зібрати понад 37 тисяч гривень.

Через сайт УББ за посиланням можна пожертвувати кошти.