Logo
9 Жовтня 2019, 18:39
Теги: бійка, напад

На Коломийщині троє строковиків відлупцювали і пограбували франківця

Військова прокуратура направила до суду обвинувальні акти стосовно трьох військовослужбовців-строковиків. Вони зламали носа 23-річному франківцб та відібрали телефон.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України, пише Типовий Франківськ.

Військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону затвердила та направила до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області обвинувальні акти щодо трьох військовослужбовців строкової військової служби однієї із військових частин Прикарпаття.

У ході слідства встановлено, що вказані солдати у квітні 2019 року, діючи спільно та з корисливих мотивів, напали на 23-річного франківчанина, заподіяли йому тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток носа та забрали мобільний телефоном.

Дії трьох учасників інциденту, що трапився в місті Коломия Івано-Франківської області, кваліфіковано за ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчинений групою осіб).

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура гарнізону, а досудове розслідування – Коломийський відділ поліції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області.