Logo
30 Вересня 2019, 19:21
Теги: маршрут

На Косівщині презентували новий туристичний маршрут

У Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відбулася презентація міжрайонного мистецько-ознайомчого маршруту «Мистецьке намисто Покуття та Гуцульщини».

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Бринський, голова районної ради Павло Ванджурак, Косівський міський голова Юрій Плосконос, представники туристичного бізнесу району, народні майстри та зацікавлені у розвитку туризму в районі, пише прес-служба ІФ ОДА.

Захід приурочили Всесвітньому дню туризму. Під час заходу було презентовано туристичний потенціал району, обговорено проблеми та перспективи розвитку, а також ознайомлено присутніх із інтерактивними програмами Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

Косівщина здавна вважається мистецькою столицею Гуцульщини. Сучасні майстри представлені у маршруті «Мистецьке намисто Покуття та Гуцульщини» по-новому осмислюють і творчо перевтілюють традиційні ремесла відповідно до вимог сьогодення. Метою створення міжрайонного мистецько-ознайомчого маршруту є об’єднання кращих митців народного мистецтва навколо спільної ідеї – своєю творчістю прославити рідний край, ознайомити з потенціалом місцевих майстрів.