На міському центральному стадіоні “Рух” облаштують додаткову трибуну

Вболівальники міста та області з нетерпінням чекають найзапеклішої гри сезону між нашим «Прикарпаттям» та львівськими «Карпатами». За тиждень до гри квитків у касах не залишилося.

рух

Тож на виїзній нараді прийняли рішення відкрити ще одну трибуну – ту, що знаходиться під таблом. Тут будуть стоячі місця, це також передбачено правилами, повідомляє прес-служба МВК.

Раніше спільним рішенням керівництва міста та клубу вирішили, що однієї трибуни для матчів другої ліги достатньо. Адже здебільшого на ігри ходять близько 3 тисяч вболівальників. Проте гра з львівськими «Карпатами» – це ажіотаж не лише у місті, а й у області. На матч очікують близько 10 тисяч вболівальників.

«Нам важливо, щоб люди прийшли й побачили гру. Щоб вони не слухали під стадіоном, хто забив гол, а могли бачити весь матч. Звісно, в цьому поєдинку я вболіватиму за свою команду, але в іграх прем’єр-ліги я також вболіваю і за «Карпати», адже це команда сусіднього міста західної України. Тож робимо все, щоб привести цю трибуну до належного стану», – зазначив тренер команди Володимир Ковалюк.

Та додав, що це дозволить розмітити на стадіоні ще близького 2 тисяч вболівальників нашого МФК. На протилежній від табло трибуні будуть розташовуватися вболівальники львівських «Карпат». Їх очікують близько 1 тисячі осіб.

1000 1