Logo
28 Листопада 2019, 18:47
Теги: ОТГ

На Надвірнянщині буде п’ять ОТГ

27 листопада у Надвірній під орудою заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулася зустріч з питань розроблення проектів змін Перспективного плану формування територій громад області.

На засіданні розглянули зміни до Перспективного плану формування територій громад області, який був розроблений у 2015 році регіональною робочою групою спільно з експертами, об’єднаннями органів місцевого самоврядування та з врахуванням думки місцевих громад, пише Типовий Франківськ з посиланням на ІФ ОДА.

«Підготовка цих змін є компромісом. Ми орієнтовані на добровільне об’єднання. Первинним для нас є почути думку громад, доки ми не перейшли до другої фази формування ОТГ. Ми готові до обговорення проекту цього плану та його доопрацювання», - наголосила Світлана Онищук.

Згідно з оновленим Перспективним планом формування територій громад Івано-Франківської області у Надвірнянському районі буде п’ять спроможних об’єднаних територіальних громад. Створюючи цю модель, експерти керувалися методикою формування спроможних територіальних громад.

Світлана Онищук подякувала присутнім за участь в обговоренні змін проекту Перспективного плану та відзначила важливість діалогу з громадами Надвірнянщини. За підсумками наради міжвідомча регіональна робоча група напрацює пропозиції про зміни, які розгляне Кабінет міністрів України.