Logo
30 Липня 2015, 22:01

На об’єктах зберігання та реалізації нафтопродуктів в Івано-Франківську дотримуються правил безпеки не в повному обсязі

азсбезпека

На об’єктах зберігання та реалізації нафтопродуктів в Івано-Франківську дотримуються правил безпеки. Щоправда, не в повному обсязі. Такі висновки комісійного обстеження автозаправних станцій. Упродовж липня міські рятувальники проінспектували майже три десятки АЗС. Практично всі працюють з деякими недоліками та недотримання правил безпеки, повідомляє «Вежа».

Однак, обстежити всі об’єкти надзвичайникам не вдалося. Низка автозаправок не допустила комісію на територію. Щоправда, в обласному Управлінні ДСНС запевнили, що раніше обстежували дані АЗС і значних порушень не виявили.

Обстеження об’єктів зберігання та реалізації нафтопродуктів ініціював міський голова Віктор Анушкевичус. До цього мера спонукала аварія на нафтобазі поблизу Києва, яка трапилася на початку червня і забрала життя 5-ох людей.

За підсумками обстеження, міські надзвичайники стверджують, персонал автозаправних станцій готовий до оперативної ліквідації надзвичайних станів. Усунути виявлені робочі прогалини порушники мають упродовж місяця.

Схожі Новини