Logo
21 Квітня 2019, 18:20
Теги: вибори

На одній з дільниць Івано-Франківська викрали біографію Зеленського

На дільниці №43 в Івано-Франківську, що в спортивному залі ЗОШ №24, невідомі викрали біографію кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

Про це повідомляють на сайті громадського руху "ЧЕСНО", пише Типовий Франківськ.

Члени комісії вирішили зняти біографічну довідку й Петра Порошенка, щоб не було звинувачень в агітації.

"Що трапилося ми не знаємо, адже знаходимося в залі й займаємося своєю роботою. Перетелефонував завгосп і сказав, що на нашій дільниці відсутній один плакат з біографією кандидата. Не було біографії Зеленського. Щоб нас не звинуватили в агітації, ми зняли й біографію Порошенка", - розповідає голова дільничної комісії Галина Марик.

Вона також пояснює, що доповіла про цей інцидент в ОВК й там пояснили, що будуть вирішувати це питання.

До слова, аналітик "ЧЕСНО" зафіксував відсутність біографій кандидатів на дільниці в Обласній клінічній лікарні. Голова комісії повідомила, що вони вирішили не вивішувати біографії й відмовилася пояснити причину.

"За законом на кожну дільницю мають видавати по два примірники інформаційних плакатів. Це передбачено ст. 56-4 ЗУ "Про вибори Президента України". Відповідно на дільниці за законом має бути ще один плакат", - коментує ситуацію адвокат Андрій Нечипоренко.

На дільниці руху "ЧЕСНО" уточнили, що більше у них інформаційних плакатів немає. Громадський рух "ЧЕСНО" звернувся за коментарем до ЦВК, але досі відповіді не отримав.