Logo
13 Січня 2017, 19:00

На Пасічній пропонують зробити другу стометрівку – з вуличними меблями та сучасним освітленням (ФОТО)

У соцмережі мешканцям Івано-Франківська показали ідею облаштування пішохідної зони на місці німецької алеї в мікрорайоні Пасічна. Ця алея сполучає вулиці Целевича та Тролейбусну. Зараз вона занедбана, там пропонують зробити другу стометрівку зі стильними вуличними меблями та сучасним освітленням.

5

Ілюстрації оприлюднив і запропонував обговорення працівник департаменту житлової,комунальної політики та благоустрою Назар Рогів, пише Репортер.

«Щоб заохотити людей менше часу проводити в центральній частині Івано-Франківська, потрібно розвивати мікрорайони та створювати в них умови для ведення бізнесу, що сприятиме появі нових робочих місць; будувати соціальну інфраструктуру та облаштовувати місця для відпочинку та проведення дозвілля», – вважає Рогів.

1

На його думку, головні переваги німецької алеї в мікрорайоні Пасічна – вдале географічне розташування та продумане планування.

«Ця алея сполучає Целевича та Тролейбусну. На жаль, зараз вона занедбана та не користується надмірною увагою іванофранківців, – написав Назар Рогів. – Але завдяки своєму вдалому географічному розташуванню та продуманому плануванню в неї є потенціал стати другою франківською Стометрівкою та новим центром притягання для мешканців та гостей мікрорайону Пасічна».

2

3

4

6

Він зазначив, що ілюстрації, які зробив для обговорення, не є завершеним.

7

8

9

10

«Ілюстрації призначені лише для візуалізації ідеї якою б могла бути Пасічнянська Стометрівка – затишна комфортна алея із стильними вуличними меблями та сучасним освітленням».

Проект обговорюють у коментарях допису.