Logo

3 Березня 2016, 20:10

На площі Міцкевича змінено організацію дорожнього руху, а на вихідних обмежать рух в центрі Івано-Франківська

Патрульна поліція Івано-Франківська повідомляє про тимчасове обмеження руху в місті у 5 та 6 березня.

рух1

5-6 березня в Івано-Франківську пройде зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби.У зв'язку з цим з 8 до 16 години 5 і 6 березня руз у центральній частині міста буде обмежений - частково перекриють вулицю Незалежності.

Патрульні спільно з поліцейськими організують охорону громадського порядку та безпеку проведення чемпіонату на час перекриття вулиці. Просимо водіїв завчасно прокласти маршрут свого руху об'їзними вулицями.

Комунальне підприємсвто «Електроавтотранс» також призупинить рух тролейбусів на маршрутах № 2, 3, 6, 7, 8 та у суботу та неділю з 8.00 до 16.00 на вулиці Незалежності.

Крім цього, за повідомленням Патрульної поліції, на площі Міцкевича в Івано-Франківську змінено організацію дорожнього руху. Тепер з'їзд з кільця направо до вулиці Грушевського заборонено. рух2 У 2015 році Департамент комунального господарства, транспорту та зв'язку розробив нову схему організації дорожнього руху в Івано-Франківську, відповідно до якої у місті частково змінять напрям руху, місця розташування дорожніх знаків та парковок. Відповідно до цієї схеми Патрульна поліція Івано-Франківська дала припис встановити дорожні знаки у відповідності до вимог. При з'їзді з кільця на площі Міцкевича направо у напрямку до вулиці Грушевського встановлено знак 3.21 (В'їзд заборонено). рух3 Проте біля видавництва "Нова зоря" на стовпі встановлено знак 2.5 (Перевага зустрічного руху). Цей знак у тому місці недіючий і має бути демонтований виконавцями робіт. Фото - Роман Турій.

Схожі Новини