Logo
7 Жовтня 2014, 15:46

На презентацію журналу «МЕГА газета» завітали франківські бізнесмени (ФОТО)

Івано-франківські бізнесмени відвідали презентацію третього випуску журналу «МЕГА газета». Серед гостей – експерти на страхувальному, юридичному, рекламному, збутовому  та, навіть, кіноіндустріальному ринках.

7

Дійство відбувалося за містом у відпочинковому комплексі «Край неба». Сімдесят осіб, які безпосередньо пов’язані з підприємництвом, мали нагоду почути виступи  на тему: «Бізнес, як він є». Цікава інформація з приводу менталітету франківчан-підприємців, засад юридичного права, соціальної відповідальності українців та специфіки ведення підприємницької діяльності  загалом в сукупності з  бокалами шампанського створили для усіх приємну атмосферу.

«Я вважаю, що на економічному ринку українських реалій бути бізнесменом – це справді велика заслуга. Це робота, яка вимагає навиків наполегливості, мудрості та трудоголізму.  А тому наша редакційна колегія ставить за мету висвітлити усі прояви «реального» бізнесу, відобразити  бізнес-історії, що створюють корисний приклад іншим» - стверджувала у своїй промові головний редактор видання Оксана Камінська.

Даний  захід видання організовувало вперше, проте формат вечора був особливо комфортним для бізнес-переговорів, цікавих знайомств, та просто приємного і невимушеного спілкування.

Фуршетний стіл від закладу дивував своєю смачною оригінальністю. «Родзинкою» вечора став солодкий стіл від «РЕПРИЗИ» та співочий гурт «MY WAY».   Вікторія Кривуля («Victoria’sWeddings»), що займалася організацією дійства, стверджує, що результат заходу і справді виявився відмінним.

За словами редактора журналу «МЕГА газета»,  вечори такого формату будуть відбуватися систематично, з кожним виходом наступного номеру.

1

3

5

8

9

4