Logo
24 Липня 2019, 18:55

На Прикарпатті до прокуратури надійшло 43 запити про надання міжнародної правової допомоги

Направлено 4 запити українських правоохоронних органів про надання міжнародної правової допомоги компетентними органами Республіки Польща, з яких на даний час виконано 1 запит.

Слідчими органами підготовлено 2 клопотання про екстрадицію осіб в Україну для притягнення їх до кримінальної відповідальності, які Генеральною прокуратурою України скеровано до Угорщини та Російської Федерації, повідомляє пресслужба прокуратури області, пише Типовий Франківськ.

Іноземними країнами (Чеською Республікою, Російською Федерацією) правоохоронним органам області видано 2 осіб для притягнення їх до кримінальної відповідальності за вчинені злочини на території України.

Звільнення затриманих осіб компетентними іноземними установами у зв’язку із закінченням установленого відповідними міжнародними договорами терміну тримання під вартою до надходження у встановленому порядку клопотань правоохоронних органів області про екстрадицію не допущено.

Фактів відмови від екстрадиції осіб, затриманих компетентними органами іноземних держав, із причин відсутності складу злочину в діях зазначених осіб – не було.

У поточному році на території області особи, які розшукуються компетентними органами іноземних країн, не затримувались, екстрадиційні перевірки не проводились.

У вказаний період надійшли 3 клопотання про перейняття кримінального провадження від компетентних органів Республіки Польща та Чеської Республіки, які перебувають у провадженні слідчих підрозділів ГУНП в області.

Загалом у провадженні слідчих підрозділів ГУНП в області перебуває 39 кримінальних проваджень, перейнятих від компетентних органів іноземних держав. 

Скарг на рішення, що стосуються міжнародного співробітництва і правової допомоги у кримінальних справах та провадженнях, які розслідуються правоохоронними органами області, до прокуратури області не надходило. 

Схожі Новини