Logo
2 Квітня 2019, 15:51

На Прикарпатті мама з двома дітьми залишилися без домівки

18 березня в селі Нивочин, що на Богородчанщині, через коротке замикання згоріла дерев'яна хата.

Без даху над головою залишилась мама Іванна Павлюк з двома донечками 12 і 13 років.

В розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо жінка розповідає, що за 10 хвилин згоріло все майно і речі, пише Типовий Франківськ.

"В той день ми приїхали з лікарні, бо дівчата хворіли. У них знову піднялася температура, я дала їм ліки і поставила спати. Побігла до мами, щоб скачати їм фільми, бо в мене дома інтернету немає. Тільки дійшла до мами, то буквально 5 хвилин, як мені подзвонили, що горить хата. За 2 хвилини я прибігла назад. Бог вберіг, що дівчата не встигли заснути і почули, що тріщить шифер тож вискочили з хати через вікно, босі в одних піжамах", - пригадує Іванна Павлюк.

Пожежники сказали, що причиною пожежі стало коротке замикання. За словами жінки, в той день в селі не було світла, а коли його увімкнули, пішла перенапруга і десь замкнуло.

Іванна Павлюк розповідає, що в сільраді їй сказали навіть не звертатися за допомогою, бо грошей не мають. Максимум запропонували привезти машину шутру і цегли. Зараз мама з дівчатками живуть в бабусі. Втім, окрім них там ще живе сестра з сім'єю і брат незабаром має повернутися з війни. Тож Іванна хоче якнайшвидше відремонтувати хоча б одну кімнатку свого будинку і переїхати з дітьми.

"Згоріло абсолютно все: речі, одяг, документи. Ми з дічатами по статурі однакові: вага 45 кг, зріст 154-156 см. Розмір одягу 36-38, розмір взуття 36-38. Нам потрібний весняний і літній одяг та взуття, а також шкільне приладдя для дівчаток. Будемо вдячні за будівельні матеріали, щоб відбудувати наше житло, меблі чи техніку", - звертається за допомогою Іванна Павлюк.

Речі та будівельні матеріали можна присилати поштою чи привозити за адресою: 77710, Богородчанський р-н, с.Нивочин, вул. Шевченка, 108. Павлюк Іванна Миколаївна.

Реквізити для фінансової допомоги:

картка ПриватБанк 5168 7427 1379 3168 Павлюк Іванна Миколаївна

тел. 098 840 32 46 - Іванна

Схожі Новини