Logo
7 Травня 2019, 15:12

На Прикарпатті розробили програму поліпшення безпеки на виробництві

Сьогодні, 7 травня відбувається засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Під час комісії розглянули питання, яке винесуть на розгляд сесії "Про затвердження обласної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виборничного середовища на 2019-2023 роки", пише Типовий Франківськ.

Ця програма існуватиме для поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки, та розроблена департаментом соціальної політики спільно з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій області.

"Понад 12 років не було ніякої прогами щодо поліпшення стану безпеки. Зараз склалась погана ситуація. Виробничий травматизм поступово зростає, є випадки з летальними наслідками. Ми на сьогодні розробили програму. Вона розрахована на 5 років. Програма для того, щоб навчити персонал та координувати роботу в області. Ця програма зробить профілактику в області",- зазначила заступник директора департементу соціальної політики Ярослава Ульванська. 

Передбачені результати виконання Програми:

- формування сучасного безпечного та здорового виробничого

середовища;
- мінімізація ризиків виробничого травматизму, професійних

захворювань та аварій на виробництві;
- збереження здоров’я та життя працівників;

- забезпечення скорочення соціальних і економічних втрат від

негативних наслідків на виробництві.

Розроблення Програми зумовлено необхідністю посилення державного регулювання у сфері охорони праці та координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади.

Реалізацію заходів Програми буде спрямовано на поліпшення економічного стану в області, зниження ризику виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на виробництві, що сприятиме зменшенню видатків з державного бюджету на їх ліквідацію та відшкодування шкоди потерпілим на виробництві.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел фінансування. Загалом, орієнтовний обсяг фінансування 180,9 тисяч гривень.