Logo
16 Липня 2019, 14:55
Теги: ОПОРА

На Прикарпатті невідомі особи представляються спостерігачами ОПОРИ

Вчора, 15 липня невідомі особи прийшли до дільниці і задавали питання, представившись членами Громадянської мережі ОПОРА. Про це розповіла член дільничної виборчої комісії №260454 у Стопчатові Косівського району. Про цей випадок ОПОРА повідомила поліцію.

«Близько 17:35 приходило двоє невідомих людей, представились Громадянською мережею ОПОРОЮ і цікавились чи є поблизу дільниці агітаційні матеріали. Я відповіла, що немає, вони побачили, що справді агітаційних матеріалів немає і поїхали», - розповіла Ольга Романюк, член ДВК №260454. Вона додала, що всередину виборчої дільниці ці люди не заходили та посвідчення не показували, повідомляє ОПОРА.

«Спостерігачі ОПОРИ 15 липня не приїжджали у Стопчатів і не приходили на дільницю, - сказав Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами на Івано-Франківщині. – Крім того, усі довготермінові спостерігачі ОПОРИ офіційно зареєстровані окружними виборчими комісіями області та мають відповідні посвідчення.

Наголошуємо, що усі довготермінові спостерігачі при відвідинах окружних чи дільничних виборчих комісій демонструють свої посвідчення офіційних  спостерігачів від громадської організації».