Logo
5 Листопада 2019, 20:10

На Прикарпатті перевірили понад 100 відпочинкових закладів та готелів

Від 19 серпня цього року, Головним управлінням ДСНС України у Івано-Франківській області в період вересня — листопада місяця 2019 року заплановано 252 позапланові перевірки готелів, мотелів, закладів відпочинку та оздоровлення.

Станом на 1 листопада 2019 року, проведено перевірки 146 об'єктів, з яких 47 змінили юридичну назву, не функціонують або припинили господарську діяльність, на 99 вручено розпорядчі документи, пише Типовий Франківськ з посиланням на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

За результатами проведених заходів державного контролю встановлено, що керівниками вживаються заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки, проводяться наради, видаються накази про призначення відповідальних осіб за протипожежний стан, розробляються інструкції з питань пожежної безпеки для будівель, приміщень по яким із персоналом проводяться інструктажі на протипожежну тематику.

Однак проведеним аналізом за результатами перевірок виявлено ряд порушень пожежної та техногенної безпеки, а саме:

- на 7 об'єктах необхідно замінити електрообладнання;

- 12 об'єктів необхідно до забезпечити первинними засобами пожежогасіння;

- 10  будівлі не обладнано та на 13 несправна автоматична системами протипожежного захисту ;

- на 20 об'єктах керівниками не укладено договори на технічне обслуговування систем протипожежного захисту;

- на 6 об'єктах не проведено перевірку та випробування внутрішнього протипожежного водопостачання, на 7 об’єктах необхідно відремонтувати зовнішнє протипожежне водопостачання.

За виявлені порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 101 посадових особи відповідальних за протипожежний стан на об'єкті.

 Також під час перевірок виявлено порушення, які створюють загрозу життю та/або здоров'ю людей та Управлінням прийнято рішення про підготовку та подачу позовних заяв в суд для застосування заходів реагування по 6 об'єктах.

 

Схожі Новини