Logo
22 Лютого 2020, 09:20
Теги: Земля

На Прикарпатті підприємець має повернути землю вартістю понад 11 мільйонів гривень

На Івано-Франківщині прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку вартістю понад 11 мільйонів гривень.

 Про це повідомляє пресслужба прокуратури, пише Типовий Франківськ.

Господарським судом Івано-Франківської області відкрито провадження у справі за позовом Калуської місцевої прокуратури до одного із суб’єктів господарювання про розірвання договору оренди та повернення у державну власність землі площею понад 13 га вартістю понад 11 млн грн, а також стягнення заборгованості з орендної плати.

Так, за даними прокуратури, Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області надано в оренду суб’єкту господарювання строком на 25 років земельну ділянку, яка знаходиться за межами одного із населених пунктів Долинського району Івано-Франківської області для здійснення діяльності, пов’язаної з розміщенням та експлуатацією енергогенеруючих підприємств і обслуговуванням сонячної електростанції.

Однак суб’єкт господарювання систематично порушував істотні умови договору оренди, несвоєчасно і не в повному розмірі вносив орендну плату, внаслідок чого допустив заборгованість у сумі понад 500 тис. грн.

Рішенням суду із відповідача раніше вже стягнуто понад 400 тис.грн. Проте земельна ділянка за цільовим призначенням так і не використовується, що й стало підставою для звернення до суду.

Схожі Новини