Logo

16 Жовтня 2019, 11:20
Теги: дороги

На Прикарпатті ремонту потребують понад 300 кілометрів дороги

Сьогодні, 16 жовтня відбулася нарада щодо продовження ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення області.

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак каже, що завдання, які були поставлені з початку року перед областю по утриманню і ремонту доріг державного значення виконані практично на 100%, пише Типовий Франківськ.

"Держава визначила пріоритетні об’єкти які мали ремонтуватися і вони майже готові залишилося тільки дрібні завершальні роботи", - каже Василь Буджак.

За його словами, на Прикарпатті є 1000 км доріг державного значення з них 560 км відремонтовано, а ще близько 60-80 км поки що не потребують ремонту.

Також, він зазначив, що У Верховині залишилося відремонтувати три кілометри на дорозі Р-62. Вони не були передбачені на цей рік, зараз там відбувається капітальний ремонт і передбачено фінансування 20 мільйонів, які вже реалізували.

Перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка, що "золоте кільце", яке сполучатиме Косів, Верховину та Яремче було дуже важливо завершити, для того щоб покращити розвиток туристичного бізнесу. Туристу буде зручніше дістатися до всіх локацій, починаючи від Буковелю і закінчуючи Верховиною.

Посадовиця додає, що відремонтовані дороги стануть основою для розвитку туристичного бізнесу.

Також вона зауважила, що важливо зробити сполучення і з Чернівцями.

"Якщо в цьому році не вдасться завершити, я вважаю, ці роботи мають бути пріоритетними на 2020 рік", - каже Савка.

Нагадаємо, що за розпорядженням голови ОДА Дениса Шмигаля, наступний рік має бути ремонтом мостів і доріг.

Буджак зазначив, що на дорозі Стрий мамалига є два проблемні відрізки, один із них знаходиться у Болехові.

"Ми докладаємо зусиль, незалежно чи це місцева чи державна дорога. Тому ми очікуємо на проєкт для добудови об‘їзної дороги Болехова", - каже Буджак.

 До слова, будівництво там розпочато багато років тому, проте Буджак сподівається що ремонт вдасться відновити.

Щодо мостів, до листопада хочуть завершити ремонт моста на дорозі Р-24 у Косові. Також тривають роботи по мосту через Дністер у Бурштині. Завершення його планується на наступний рік. Під час наради Буджак назвав ряд проблемних мостів в області, а саме:  міст в Боднареві, Делятині, Ланчині, Стопчатові та у Рожневі.

Також, посадовець зауважив, що на Прикарпатті немає жодного аварійного моста, є тільки ті, які потрібно укріплювати.