Logo
28 Серпня 2019, 13:25

На Прикарпатті рибпатруль затримав нічних рибалок-браконьєрів

22 серпня 2019 року о 21:30 затримано двох мешканців місті Бурштин під час багріння риби (способу лову, забороненого правилами рибальства).

Про це повідомляє Івано-Франківський Рибпатруль, пише Типовий Франківськ.

За фактами браконьєрства на обох осіб складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Риби в них не виявлено. Два знаряддя для багріння вилучено. Матеріали справи передаються до суду для накладення штрафів на браконьєрів - від 340 до 680 грн.

Продовжуючи здійснення рибоохоронних заходів, рейдова група рухалась вздовж р. Гнила Липа та вийшла до Дністра. Порушень правил рибальства не зафіксовано.

Згодом 23 серпня близько першої години ночі держрибінспектори виявили та затримали на р. Дністер біля м. Галич місцевого мешканця під час незаконного лову риби. Галичанин за допомогою «водяного змія» (пристосування для утримання снасті на певній відстані від берега, місцева назва «сани») ставив свою 5-метрову сітку. На момент затримання він ще не зловив риби. Рибпатрульними вилучено як сітку, так і знаряддя для її встановлення.

На порушника правил рибальства складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до суду для притягнення винної особи до відповідальності. Браконьєру загрожує штраф від 340 до 680 грн.

«Зазначу, що Івано-Франківських рибпатрульних можна зустріти на річках області як вдень, так і вночі. Тому раджу браконьєрам покинути свій незаконний промисел та опановувати вудку, спінінг. Закликаю всіх рибалок дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства», - наголосив в.о. начальника Івано-Франківського рибоохоронного патруля Ігор Корсун.