Logo
2 Квітня 2019, 21:05
Теги: акція, ліс

На Прикарпатті, ще одне місто долучилось до акції "Майбутнє лісу у твоїх руках"

З 21 березня в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме протягом місяця.

Акція має на меті підвищити інтерес бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Акція покликана не лише озеленити в різних куточках нашу країну, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

У Болехові також приєдналися до щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цьогоріч акція пройшла у центральній частині міста та на Співочому полі.

Участь у ній взяли керівництво та працівники Болехівської міської ради на чолі з міським головою Богданом Мельником, ДП “Болехівське лісове господарство” на чолі з директором Ігорем Лазорком, Болехівського ККП під керівництвом Геннадія Микитина, а також вихованці гуртка «Юні квітникарі» Болехівського ліцею № 1 разом зі своїм керівником Світланою Федорович.

Перш, ніж розпочати роботу, з привітанням до учасників акції звернулися міський голова Богдан Мельник, керівник ДП «Болехівський держлісгосп» Ігор Лазарко та головний лісничий Болехівського лісництва Микола Гірний.Вони наголошували на важливості проведення таких заходів, адже це сприяє підвищенню національної свідомості молоді. Також побажали усім учасникам акції гарного настрою, вдалої праці та доброго відпочинку.

Лісівники та майстер з озеленення Болехівського ККП Любов Данилюк розповіли учням та всім учасникам заходу про те, як правильно посадити декоративні кущі та дерева, щоб вони якнайкраще укорінились, а також поділилися знаннями про створення, вирощування та догляд за зеленими насадженнями.

Спільними зусиллями висаджено кущі самшиту, бересклету, ялівця козацького, дерева сосни звичайної на Співочому полі, біля пам’ятника Михайлові Гаврилку, біля пам’ятника Іванові Франку та на площі перед собором святих Жінок Мироносиць.