Logo

19 Березня 2019, 18:30

На Прикарпатті цьогоріч 18 безробітних стали підприємцями

З початку року Івано-Франківська обласна служба зайнятості працевлаштувала 5,5 тисяч осіб.

«Служба зайнятості постійно працює над сприянням продуктивній зайнятості населення, ринок праці реформується та вдосконалюється. Важливо забезпечити ефективну соціальну підтримку населення, активізувати зайнятість, працювати над її детінізацією. Ці завдання – серед пріоритетних у роботі служби зайнятості», – зауважує директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 206 безробітних та 117 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

За сприяння служби зайнятості 18  безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи.

Крім того, 1,1 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

«Запроваджуємо нові підходи до активізації роботи служби зайнятості. Акцентуємо на наданні індивідуальних послуг (інститут кар’єрного радника, профілювання безробітних та шукачів роботи), формуємо індивідуальні плани надання послуг та працевлаштування», – підкреслив Цимбалюк.