Logo
7 Травня 2019, 21:14
Теги: кримінал

На Прикарпатті у лікарні помер 1-річний хлопчик

Намагання медиків врятувати життя 1-річному хлопчикові, якого 1 травня з травмами голови доставили до лікувального закладу, виявилися марними – дитина учора померла.

Після отримання повідомлення про смерть малолітнього мешканця одного з сіл Городенківщини у відділенні інтенсивної терапії райлікарні працівники поліції розпочали перевірку причин та обставин, за яких малюк зазнав тілесних ушкоджень, пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу поліції області.

Як наразі встановлено, дитина травмувалася ще наприкінці квітня. За словами батьків, хлопчик вдарився головою до ліжечка.

Утім, до медиків вони звернулися лише за кілька днів, коли стан дитини значно погіршився. У лікарні попередньо було діагностовано тяжкі травми голови. Маленького пацієнта прооперували, але через чотири дні він все ж помер. 

Причину смерті буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи. 

Також поліцейським належить встановити, зокрема,чи вдалося б врятувати дитину, якби батьки швидше звернулися за допомого до медиків.

У цій сім’ї виховують ще двох діток – чотирирічного хлопчика та дівчинку, якій виповнилося лише 4 місяці. Дотепер ця сім’я в поле зору працівників поліції не потрапляла. 

Схожі Новини