Logo
19 Липня 2019, 10:50
Теги: ізолятор

На Прикарпатті відкрили ізолятор тимчасового тримання, облаштований за європейськими стандартами

У Коломиї після ремонту відкрили перший облаштований за європейськими стандартами ізолятор тимчасового тримання.

Ізолятор тимчасового тримання розрахований на 18 осіб. Тут є 8 камер, у кожній з яких можуть утримуватися від 1 до 3 осіб, повідомляє пресслужба ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Крім того, в ньому є медичний кабінет і кімната для побачень. Усі камери обладнано санвузлом, необхідними меблями та телевізором.

В охоронній системі закладу використано сучасне технічне обладнання, яке дозволяє ефективно організувати цілодобове відеоспостереження, зв’язок і пожежну сигналізацію.

Затриманих забезпечуватимуть триразовим харчуванням, у душовій кімнаті є гаряче водопостачання, а всі приміщення ІТТ опалюються автономною котельнею.

«Від сьогодні коломийські правоохоронці мають у своєму розпорядженні ІТТ європейського зразка. Що стосується правопорушників -вживаються заходи, передбачені законодавством. Основне завдання - забезпечити перебування затриманих на тих умовах і в тому порядку, які визначає закон», — очільник поліції Прикарпаття Володимир Голубош.

Представник управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Івано-Франківській області Крістіна Тягур зазначила: «Нове ІТТ відповідає рекомендаціям Європейського комітету протидії тортурам. Його відкриття в Коломиї спростить роботу у сфері утримання осіб затриманих в порядку ст. 208 КПК України на території області».

Для роботи працівникам нового ІТТ виділено службове авто «Форд Транзит». Новий ізолятор тимчасового тримання вдалося відремонтувати завдяки співпраці поліції та місцевої влади в рамках програми профілактики злочинності.

Схожі Новини