Logo
17 Липня 2019, 19:50
Теги: відкриття

На Прикарпатті відкрили унікальний будинок для сиріт з інвалідністю

Нещодавно у селі Обертин Тлумацького району відкрили Будиночок сиріт з інвалідністю "Оселя Віри, Надії та Любові".

Туди заселили четверо молодих людей - Уляна БелейЛюбов ОробецьВасиль Рибарук та Ігор Човпило, які донедавна перебували в інтернатах, заселилися у новий дім, повідомляє Українська благодійницька мережа, пише Типовий Франківськ.

Будиночок сиріт з інвалідністю "Оселя Віри, Надії та Любові" - перший в Україні будинок підтриманого проживання, що створюється у співпраці волонтерів, влади обласного рівня та місцевої громади.

Фінансування поточної діяльності очікується за рахунок бюджетних коштів у форматі соціального замовлення послуги підтриманого проживання повнолітніх осіб з інвалідністю.

"Перед ними непростий шлях адаптації, здобуття нових навичок, навчання, інтеграції в громаду. Оселя - середовище можливостей, місток до іншого життя, "вудка", а не "риба". Вдячні усім, хто допоміг! Попереду ще дуже багато роботи. Життєві історії успіху наших перших поселенців можуть змінити на краще життя сотень інших людей з інвалідністю", - йдеться у повідомленні благодійницької мережі.

Створює Українська благодійницька мережа у затишному містечку Обертин, завдяки потужній допомозі Ukrainian Women in Business, Богдан Станіславський, Українське греко-католицьке душпастирство в Норвегії, Otaman Trans Group, Ukraine Charity та багатьох інших доброчинців.