Logo

30 Жовтня 2015, 17:38

На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени. Фото

Сьогодні, 30 жовтня, в Івано-Франківську проходить масштабна конференція для фахівців реклами і PR та студентів - "PR rally-2015".

газета

Університет права ім. Короля Данила Галицького зібрав представників різних компаній міста. Кожен презентує свою діяльність, продукцію та послуги. На захід також завітали маркетологи, фахівці з PR, підприємці, та бізнесмени з різних міст України, - пише 0342.ua.

Гості заходу мають можливість послухати цікаві доповіді від фахівців у галузі маркетингу та реклами. Серед тем: "Просування продукту з нуля. Низькобюджетні методи",  "Орієнтування на ключового клієнта та його потреби як ключ до успішного просування бізнесу", "PR в житті: як ми виглядаємо і що з цим можна зробити?", "Прогресивна реклама у невеликому місті.Проблеми-перспективи" та багато інших, дуже цікавих доповідей.

В програмі також передбачені майстер-класи з розробки рекламних та PR компаній, перегляд  соціальної та комерційної реклами, виставки.

На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 1

На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 2

На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 3 На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 4   На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 6 На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 7   На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени. Фото (фото) - фото 9 На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 9 На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 10 На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 11 На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 12   На «PRrally-2015» до Івано-Франківська з'їхалися фахівці з реклами, PR, маркетологи та бізнесмени (фото) - фото 14