Logo

11 Лютого 2019, 21:05

На Прикарпатті напередодні виборів активізувалась "політична благодійність"

В Івано-Франківській області Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала 16 фактів надання благодійної допомоги та безкоштовних послуг з боку політиків та парторганізацій.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

"У січні прикарпатські політики та партійні організації активно займалися благодійністю. ОПОРА зафіксувала 16 фактів надання благодійної допомоги та безкоштовних послуг", - повідомляє ОПОРА.

За її інформацією, активізація благодійності спостерігається з боку Івано-Франківської крайової організації "Народний рух України", обласних організацій партій "БПП Солідарність", "Об’єднання Самопоміч", Надвірнянської районної організації "Народний Фронт", Бурштинської парторганізації ВО "Батьківщина" та кандидата у президенти України Олександра Шевченка, який за допомогою власного Фонду "Новий Івано-Франківськ" запросив першокласників з Калуського, Галицького та Рогатинського районів вчитися кататись на лижах на ГК "Буковель".

Також, стверджує ОПОРА, Центр військової підготовки та інформації Олександра Шевченка у січні передав бійцям 10 окремої гірсько-штурмової бригади 60 літрів пального для бензоагрегата та 10 тактичних сумок для батальйону "Айдар".

«ОПОРА продовжує відстежувати благодійну діяльність не лише потенційних кандидатів у президенти, але й політичних партій та ймовірних кандидатів у народні депутати. Адже після президентської кампанії стартує парламентська, на перебіг якої може мати вплив благодійність політиків», - роз’яснює координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборам в Івано-Франківській області Богдан Морикіт.

За його словами, Закон України «Про вибори Президента України» забороняє проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей.

«Закликаємо кандидатів на посаду Президента, політичні партії, які є суб’єктами висунення кандидатів у Президента під час виборчої кампанії розділити агітацію та діяльність благодійних фондів, які з ними пов’язані, та власну агітаційну діяльність», - наголошує Богдан Морикіт.

Схожі Новини