Logo
19 Вересня 2018, 11:48

На Прикарпатті семикласник побив до крові молодшого школяра

Інцидент трапився в одній зі шкіл міста Коломия. Семикласник жорстоко побив учня 4-го класу.

Про це у Фейсбук повідомила мама хлопчика Лілія Чепіль.

"Ось так сьогодні учень школи№4, 7-Б класу Гаврилків Влад побив мого сина учня 4 класу - просто не сподобалась зачіска (чуб -оселедець). Звідки така ненависть!? Не турбуйтеся, чи стануть ваші діти багатими. Турбуйтеся, чи стануть вони людьми!. Булінг - нова біда, яка підстерігає наших дітей!" - йдеться у дописі.

За словами мами, хлопчик міг дати здачі, адже займається в спортивній секції, проте дитина проти агресії.

“Мій син займається в секції східних єдиноборств і респект йому, що не дав здачі - є сила волі. Мій син нащадок свого батька-героя, який загинув захищаючи ваш спокій, мир!”, – додала Лілія Чепіль.

Жінка також додає, що наступного дня після інциденту до школи викликали батьків семикласника.

“Сьогодні зустрілись з батьками кривдника у директора у школі, на жаль, Влад брехав і викручувався - батьки червоніли, але саме страшне - він не може пояснити свою Агресію! Він просто так побив мого сина - хотів бути крутим! Це його слова! А тепер - подумайте - ЗАВТРА ЦЕ МОЖЕ БУТИ НАСТУПНА ЖЕРТВА - ваша ДОЧКА або СИН!!!”, – пише жінка.

У численних коментарях до допису думки розділилися, хто підтримує маму і радить добитися правди в ситуації, а хто каже не гарячкувати, адже між дітьми виникають постійно різні непорозуміння.

"З власного досвіду - так прямо і одразу ліпше не писати у ФБ. Я вас розумію. Але не треба гарячкувати, як би боляче не було. Бо дитячі конфлікти - річ не завжди однозначна", - написала Svetlana Rusina.

Схожі Новини