Logo
20 Лютого 2019, 20:13

На Прикарпатті видаватимуть книги за кошти обласного бюджету

У Івано-Франківську пройде конкурс із визначення переліку видань, що випустять за кошти обласного бюджету у 2019 році.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 4 березня розпочинається прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету у 2019 році.

Конкурсні пропозиції прийматимуть упродовж 30 календарних днів.

Заявки на участь можуть подавати як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Заявки на видання суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками: «Художня література», «Історико-патріотична література. Краєзнавство», «Видання для дітей та юнацтва», «Мистецтво. Образотворчі видання», «Науково-популярні видання», «Довідкові та інформаційні видання».

Заявки прийматимуть за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 469.

Детальну інформацію можна дізнатись телефоном: (0342) 75-80-16.

Схожі Новини