Logo
10 Травня 2018, 15:07

На Прикарпатті за 50 мільйонів збудують сучасний біатлонний комплекс: Уряд виділив кошти

Як вже писала Фіртка, Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак раніше анонсував можливе будівництво сучасного біатлонного комплексу на Прикарпатті, на якому в майбутньому можливе проведення літнього чемпіонату світу з біатлону, а також зимових змагань.

Сьогодні на своєму засіданні Кабінет Міністрів затвердив умови надання 50 млн гривень субвенції з державного бюджету обласному бюджету Івано-Франківської області на будівництво біатлонного комплексу.

Головним розпорядником бюджетних коштів визначене Міністерство молоді й спорту. Субвенція не може направлятися на оплату податків, зборів, митних платежів і компенсацій.

Відповідно до умов надання субвенції, біатлонний комплекс має бути в комунальній власності, під його будівництво має бути відведено земельну ділянку. Крім того, комплекс має відповідати вимогам Міжнародного союзу біатлоністів. Цей комплекс буде використовуватися для підготовки збірних команд України до участі в національних і міжнародних змаганнях.

У ньому має бути забезпечено умови для проживання й харчування спортсменів, а також необхідний інвентар і обладнання. Передбачається співфінансування будівництва з місцевого бюджету й інших дозволених джерел.

Нагадаємо, раніше Мінспорту заявляло, що будівництво спортивного комплексу для зимових видів спорту планується на курорті "Буковель" (Івано-Франківська область).


Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram