Logo
2 Грудня 2014, 18:47

На реконструкцію каналізаційних мереж в Івано-Франківську візьмуть кредит 15 млн. доларів

На реконструкцію каналізаційних мереж Івано-Франківська візьмуть кредит 15 млн. доларів. Дані кошти будуть виділені в рамках угоди між Міжнародним банком реконструкції та розвитку та комунальним підприємством „Івано-Франківськводоекотехпром” для реалізації проекту: „Другий проект розвитку міської інфраструктури”.

каналізація

Проект передбачатиме реконструкцію каналізаційних очисних споруд та будівництво лінії обробки мулу для м.Івано-Франківська.

Про це повідомив заступник директора Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Ігор Сенчук на оперативній нараді міського голови під час доповіді щодо залучення коштів на реформування житлово-комунального господарства.

Найбільшим цьогорічним досягненням щодо залучення коштів за словами І.Сенчука є підписаний нещодавно договір з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо залучення кредиту у розмірі 7,2 млн. євро та 3,6 млн. євро у вигляді гранту для впровадженням проекту „Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста  Івано-Франківська”, що передбачає реконструкцію та модернізацію котелень, зокрема встановлення нових газових котлів, виведення з експлуатації ЦТП та встановлення індивідуальних теплових пунктів, реконструкцію існуючих теплових мереж та прокладання нового трубопроводу теплової мережі, а також встановлення котла, що працює на відходах деревини.

Заходи в рамках проекту дозволять зменшити витрати паливно-енергетичних і людських ресурсів, втрати теплової енергії, а також підвищити надійність теплопостачання та покращити якість послуг.