Logo

9 Лютого 2015, 08:01

На ремонт міжбудинкових проїздів в Івано-Франківську передбачили 3 млн. грн

На передбачені у бюджеті департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку кошти цього року можна буде відремонтувати 8-9 міжбудинкових проїздів із 40-ка необхідних.

проїзд

Як поінформував директор галузевого департаменту Михайло Смушак, у цьогорічному бюджеті на ремонт міжбудинкових проїздів комунальникам передбачили три мільйони гривень, що на 1 млн. 138 тис. менше, ніж торік, пише ЗК.

 За ці гроші, за його підрахунками, можна буде відремонтувати лише 8-9 об’єктів, хоча на прохання мешканців комунальники пропонували передбачити бюджетні видатки на ремонт 40-ка міжбудинкових проїздів.

 Найперше, за словами М.Смушака, закінчуватимуть уже розпочаті торік роботи у дворах будинків №№ 14, 14-«а» та 14-«б» на вул. Короля Данила, № 13 на вул. Заклинських та № 242 на вул. Незалежності, а також розпочнуть ремонтувати кілька нових міжбудинкових проїздів. На жаль, серед них не буде проїздів у дворах будинків №№ 11, 11-«а», 19, 21-«а», 23 на вул. Чорновола, № 9-«б» на вул. Довженка та №№ 40, 42, 44 на вул. Івасюка, які перебувають у критичному стані.

Але, водночас, не все так погано, як може видатися на перший погляд. За інформацією М.Смушака, певні кошти на ремонт міжбудинкових проїздів у бюджеті передбачені й міському управлінню капітального будівництва. Зокрема, саме воно буде замовником ремонту фактично вщент зруйнованої дороги поблизу школи № 10 на вул. Вовчинецькій. Також вперше у цьогорічному бюджеті передбачені 500 тисяч гривень на так званий ямковий ремонт міжбудинкових проїздів, чого досі ніколи не робили.

Схожі Новини