Logo
21 Серпня 2019, 10:02
Теги: освіта

У Франківську на ремонти в освітніх закладах виділили 25 мільйонів

Ремонтними роботами озоплені усі заклади освіти у місті, зокрема капітального ремонту потребувало 66 закладів.

Про літні ремонти в школах і садках розповів директор департаменту освіти Ігор Максимчук, йдеться на сайті мера міста Руслана Марцінківа, пише Типовий Франківськ

Щодо дошкільних закладів, то наразі у закладах завершують роботи. Серед них – заміна опалення у ДНЗ №10 і №14, капремонт приміщень ДНЗ №11 та №15, капремонт фасаду ДНЗ №17, капремонт санвузлів ДНЗ №23 та №33. Суттєво оновлюється й ДНЗ №5. Тут також проводяться роботи  із заміни пічного опалення на сучасне.  Незважаючи на те, що роботи чимало, її намашаються виконати вчасно, до початку нового навчального року.

Серед капітальних робіт в школах можна виділити ЗШ №2, про проходить реконструкція спортзали, у СШ №5 та Вовчинецькій ЗШ – капремонт приміщень, в ЗШ №6 – ремонт санвузлів, в СШ №11 замінюють систему опалення. Також тривають масштабні роботи у ЗШ №7. Тут відновлюють будівлю, що є пам’яткою архітектури. Незважаючи на великий обсяг робіт, основні з них – завершили.

Загалом, влітку облаштували території 4 закладів, ремонт системи опалення охопив 13 закладів, їдальні ремонтували в 6 школах і садках, санвузли – в 7 закладах.

До слова, цьогоріч переможцями міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства стали 37 закладів, а перемогу в бюджеті участі здобули 15 навчальних закладів.

«Думаю, позитивні зміни вже цього року відчують усі, а передусім – маленькі франківці. У співпраці з міжнародними донорами, зокрема з НЕФКО у цьому випадку, вдається досягати гарних результатів в різних соціальних напрямках. Важливим елементом таких проектів, як правило, є грантова складова. Тобто місто отримує частину коштів безповоротно. Приємно, що іноземці відзначають великий потенціал нашого міста для якісної реалізації міжнародних програм», – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Зазначимо, 1 вересня відбужеться відкриття нової школи у селі Хриплин, в якій передбачено 9 повноцінних класів, спеціалізовані кабінети хімії, фізики та інші. Проектна потужність – 300 учнів.

Схожі Новини