Logo
15 Січня 2015, 20:21

На ротацію в Маріуполь відбули ще 95 міліціонерів з Івано-Франківщини (ФОТО)

Провести правоохоронців, більшість з яких уже не вперше прийняли рішення поїхати на схід України, зібралося чимало друзів, колег, рідних та близьких відряджених. А спеціальний інструктаж перед від’їздом провів очільник обласного УМВС полковник міліції Микола Семенишин.

1

Міліціонери з Івано-Франківщини постійно несуть службу у східних регіонах нашої держави. Вони охороняють особливо важливі об'єкти - автомобільні мости, лікарні, а також здійснюють пропускний режим і контроль блок-постів.

"Відряджені міліціонери місяць виконуватимуть завдання відповідно до своїх функціональних обов’язків і на цей час вони забезпечені усім необхідним. Серед бійців багато таких, хто не вперше прийняв для себе це важливе рішення. Утім, на жаль, сьогодні не вдалося зробити відправлення урочистим у зв’язку з вшануванням пам'яті загиблих у трагедії, що трапилася 13 січня у Волновасі", - говорить начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин.

Уже за доброю традицією, що склалася із часу участі міліціонерів з Івано-Франківщини у АТО, їх поблагословили священики, окропили свяченою водою і подарували образки та молитовники відрядженим міліціонерам. Також усі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

До цієї відправки загону прикарпатських правоохоронців готувалися й учасники хорового колективу управління внутрішніх справ - вони передали міліціонерам дві тисячі гривень, зібраних під час коляди.

Керівники прикарпатських правоохоронців побажали підлеглим гідно нести службу та щасливо повернутися у свій гарнізон. І, безумовно, найбільше хвилюватимуться за своїх синів, чоловіків, батьків та братів їхні близькі. Вони нетерпляче чекатимуть своїх героїв живими та неушкодженими у рідних домівках.

2

3

4

5