Logo
10 Квітня 2020, 14:34

На Рожнятівщині друга смерть від COVID-19

У Рожнятівському районі зафіксовано другу смерть від коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє учасниця районного штабу, працівниця РДА Віталія Попович, пише Типовий Франківськ.

"На жаль, маємо ще один летальний випадок. Дуже прикро повідомляти такі новини, але у реанімаційному відділенні Рожнятівської ЦРЛ помер хворий з селища Перегінське. Висловлюємо щирі співчуття рідним. Отже, маємо два летальні випадки у районі", - йдеться в дописі.

Вона додає, що в селищі Перегінське спалах інфекційного захворювання COVID - 19 найбільший у районі. Тут також встановлені два контрольно-пропускні пункти. На ваше прохання подаю дані щодо поширення короновірусу серед мешканців селища станом на 10 квітня 2020 року. 

Станом на сьогодні, 10 квітня 46 жителів району перебуває з підозрою на інфекцію. З них 26 госпіталізовано, 6 - на амбулаторному лікуванні. Проведено 44 експрестести. З них позитивний результат у 9 осіб, негативний у 31 особи, сумнівний у 4 осіб. 30 осіб пройшли ПЛР тест. З них у 18 осіб позитивний результат, у 12 осіб негативний. Виписано 12 осіб.

По інших населених пунктах району спалах інфекції не значний. Зокрема, ПЛР тест показав позитивний результат у хворих: с. Сваричів - 1особа, с. Кузьминець - 1 особа, с. Ясень - 2 особи, с. Рівня - 1 особа, смт. Рожнятів - 1 особа.