Logo
12 Вересня 2019, 10:35

На Рожнятівщині візьмуться за ремонт доріг та моста

Сьогодні, 12 вересня голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль з робочим візитом відвідав Рожнятівський район.

Під час візиту відбулася нарада з місцевою владою щодо розвитку району, пише Типовий Франківськ.

Денис Шмигаль на нараді акцентував, що дорога в Рожнятові центральна та знаходиться в кращому стані ніж в інших. Та зауважив, акцент ставити потрібно на дороги.

"Приблизно за 4 роки можливо вийде зробити багато. Потрібно покласти правильно пріоритети та почати робити дороги там, де найбільш необхідно. Зараз ключовий виклик це зупинка фінансування по 500 постанові на розвиток регіонів. Зупинка пов’язана з тим, що Мінфін хоче знати, куди ми виділимо ці кошти. Ми повинні ефективно інвестувати їх", - відмітив голова ОДА Денис Шмигаль.

Обговорювали такі питання, як ремонт дороги напрямку Рожнятів-Липовиця. Зазначається, що ремонтні роботи там не проводилися близько 30 років.

«Дорога там жахлива, точніше її немає. Люди з гірських сіл не можуть добратися на роботу, туризму немає, ніякого розвитку немає», - каже пані Галина

Натомість Денис Шмигаль відповів, що дорога й справді жалива і ближчим часом будуть вирішувати, де розпочнуть ремонтні роботи.

"Ми постараємося вибити максимальний ресурс з бюджету. Не хочу обіцяти Вам нездорові речі. До роботи потрібно підходити системно", - резюмував Шмигаль.

Голова Спаської ОТГ Медвідь Микола скаржиться на стан мостів через те, що ним курсує вантажний транспорт і нищить асфальтне покриття.

"Якщо балки пошкодять ями, то не зможемо відновити. Берег в селі Луги руйнується й зачіпає дорожнє полотно. Якщо станеться обрив, без сполучення залишиться не одне селище", - каже голова Спаської ОТГ. 

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль відмітив, міст буде відновлений за гроші з резервного фонду. Та звернувся до голів громад з  тим, що потрібно зробити проектно-кошторисну документацію. Якщо ж у них вона є, то водники мають займатися цим питанням.

"На другому місці після доріг стоїть питання гравію та розчищення русла річок. В межах ОТГ на це виділять ресурси", - зазначає Шмигаль.