Logo
31 Березня 2020, 14:45

На Снятинщині госпіталізували 15 осіб з підозрою на COVID-19

На Снятинщині четверо людей з родини захворіли на COVID-19.

Про це під час брифінгу повідомили під час брифінгу Івано-Франківської ОДА, пише Типовий Франківськ.

"У Снятинському районі в селі Вовчківці є 15 осіб з підозрою на коронавірус. 7 з них перебувають Коломийські ЦРЛ, 8 в обласній лікарні. Також 5 з них мають підтверджений факт захворювання. Зокрема, 4 з однієї родини. Стан всіх середньої важкості, жоден не перебуває на апараті ШВЛ", - каже заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний.

У неділю, 29 березня в кареті швидкої помер чоловік, який контактував з хворими на коронавірус.

Як зазначає Чемний, що жінка з цього села перебувала на самолікуванні. Однак потім звернулася до інфекційої лікарні Коломиї. 

"Стан її був середньої важкості. Жінка наполягала на її та всієї родини на госпіталізацію. Чоловік її відмовився від госпіталізації. 28 березня чоловіка стан погіршився. Хворий мав контакт з особою, яка прибула з-за кордону. Його прийшлось госпіталізувати. По дорозі до лікарні у нього сталася зупинка серця. На даний час проводиться судово-медична експертиза. Попередній діагноз – ГРВІ, що вразило нижні дихальні шляхи", – додав заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний.

Додамо, що в цьому районі перебуває 286 осіб, які прибули з-за кордону. Всі особи перебувають на самоізоляцї.

Схожі Новини